مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

معرفی مجمع

معرفی مجمع

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  به عنوان  یک سازمان مردم نهاد ( غیر دولتی و غیر سیاسی )  و  تشکلی است  فراگیر  در راستای جذب و تجمع تمامی فارغ التحصیلان ، مهندسان ، مخترعان  و  صاحبان ایده که با اهداف انتقال اطلاعات ، تجربیات و ارتباط هرچه بیشتر با اعضاء برای ایجاد بیشترین توان در فعالیت­ های اجتماعی و حرفه ­ای ، آموزشی  ، پژوهشی و نشست های تخصصی  تشکیل شده است.

گوهر این تشکل بالا بردن فرهنگ عمومی جامعه در زمینه کارآفرینی ، مهندسی و ارتقای­ شأن  و منزلت حرفه ­ای  کارآفرینان ، مهندسان ، مبتکران و مخترعان جوان و معرفی توانمندیهای آنان به جامعه از جمله اهداف مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا خواهد بود. که در این تشکل همگی اعضاء  از حقوق  یکسان برخوردار خواهند بود.

بدین منظور در تلاش هستیم با توکل به ذات اقدس باری تعالی و با هم­ اندیشی و بهره ­گیری از دانش و هنر بزرگان، فرهیختگان و استادان رشته­ های مهندسی و با یاری دانش ­آموختگان ،مخترعین و  مبتکرین ، صاحبان ایده ، هنرآموزان، دانشجویان جوان در قالب مجموعه­ ای هدفمند و منسجم، با امکانات و تجهیزات مناسب در استان گام ­های مهم و موثری در این زمینه برداریم.

دستیابی به آرزوی مشترکی که در ابتدای راه حصول آن قرار داریم، نیازمند گام ­های بلند ، استوار  با همکاری  و همدلی همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  به ویژه دانش ­آموختگان ،مخترعین ، صاحبان ایده  و دانشجویان جوان است.

به امید و آرزوی روزی هستیم که مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا ،  محفل و خانه امیدی  برای دانش ­آموختگان ،مخترعین و صاحبان ایده ی جوان استانی در سراسر ایران و یکی از  بزرگترین و معتبرترین پایگاه­ های فعالیت­ های اجتماعی برای اعتلای حرفه مهندسی  و کارآفرینی باشد.

Search-1

0
Shares