مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مسئولیت اجتماعی :

ما به‌ عنوان اعضای خانواده بزرگ مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا، همواره در راستای اعتلا و عزت جامعه  و کشورمان قدم برداشته و در این مسیر از هیچ  تلاش و کوششی فرو گذار نخواهیم بود.

 

رعایت قوانین و مقررات :

اعضای مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا ، پیوسته بر این باور و اعتقاد هستند که پیشبرد اهداف عالیه مجمع در گرو رعایت قوانین و مقررات آن است. لذا خود را متعهد به رعایت قوانین  و  مقررات و اجرای آنها  می­ دانیم.

 

انسجام و  یکپارچگی :

معتقدیم به عنوان عضوی از مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا، در  راستای رسیدن  به اهداف  عالیه  مجمع، فعال، اثرگذار و متعهد و در پیکره ای واحد، تلاش و کوشش کنیم.

 

رازداری و  امانت داری

من به عنوان یکی از اعضای مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا ، اطلاعات درون مجمع را  محرمانه و امانتی در نزد مجمع می ­دانم. لذا همواره از دسترسی غیرمجاز و غیر قانونی سایر افراد به این موارد جلوگیری می­ کنم.

 

شفافیت در فعالیت­ های مجمع

متعهدیم در همه فعالیت های مجمع به عنوان عضوی از این خانواده بزرگ آینه صداقت را در یک دست و توشه شرافت را در دست دیگر نهاده و  عاشقانه  و  عاقلانه در راه  اعتلای  سطح علمی مهندسان ایران و  ارتقای شأن حرفه ­ای مهندسان جوان قدم بگذاریم.

 

دانش مداری و نوآوری

معتقدیم در این خانواده بزرگ، استفاده از دانش و فناوریهای نوین، باید بخشی ناگسستنی از زنجیره ­ی اندیشه و رفتارمان باشد و در همه زمینه­ ها خلاقیت و نوآوری را سرلوحه افکار و کارمان قرار دهیم.

 

احترام متقابل

ما بر این باوریم که خوشرویی و متانت، اولین اصل برخورد با  همکاران، اعضاء و مخاطبان باشد و ضمن احترام به شخصیت و کرامت انسانی یکدیگر، گامی ارزنده برای ایجاد اعتماد متقابل و شکل گیری فضای صمیمانه در خانواده مجمع برداریم.

 

 

 

 

 

 

Search-1

0
Shares