مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 روزجهانی استاندارد

 در تعریف عبارت استاندارد می توان از نظمی مبتنی بر نتایج ثابت علوم ، فنون و تجارب بشری که به صورت قواعد ، مقررات و نظام هایی که به منظور ایجاد هماهنگی و وحدت رویه، افزایش میزان تفاهم، تسهیل ارتباطات ، توسعه صنعت ، صرفه جویی در اقتصاد ملی، حفظ سلامت و ایمنی عمومی ، گسترش مبادلات بازرگانی داخلی و خارجی، عنوان کرد.
استاندارد و استاندارد کردن از پایه های استقرار علم و فن آوری است که در پیشرفت صنعت و اقتصاد نقش بسزایی دارد ، چراکه باید در جهت افزایش سطح کیفیت تلاش کرد تا بتوان به فن آوری پیشرفته درتولید محصولات نایل آمد.
ایران عزیز نیز از سال 1343 ، به عضویت این سازمان در آمد و از آن روز به بعد در راستای اهداف استاندارد سازی تولیدات مختلف در عرصه های غذایی ، صنعتی و ایمنی و ... گام های موثری برداشته است و حرکت رو به جلویی را تجربه می کند.
  
تاکید بر اهمیت و جایگاه ممتاز استانداردها، کلیدی ترین مؤلفه نیل به چشم انداز ۲۰ ساله در کشور است. در شرایطی که رقابت در بازارهای بزرگ بین المللی منوط به دستیابی به کیفیت بالا و منطبق با استاداردهای جهانی است، تولیدی که فاقد کیفیت و استاندارد‌های لازم باشد دربین مشتریان جهانی حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت این روز،از همه کسانی که در تولیدات محصولات با کیفیت جهانی و در اهداف سازمان ملی استاندارد تلاش نموده و پیشرفت و سرافرازی ایران اسلامی را در صحنه هاي اقتصادی و عرصه های بین المللی فراهم کرده اند تشکر می نمایم و امیدوارم با هم افزایی و تعامل بیشتر در جهت ارتقاء استانداردها بیش از پیش در حفظ و حراست از سلامتی و امنیت جامعه منشا خیر و اثر باشید.
 

Search-1

0
Shares