مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

اعضای هیأت مؤسس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

رامین احمدیان  مؤسس ، مدیرعامل ، نائب رئیس هیئت مدیره
این سمن(سازمان مردم نهاد) بر پایه تجربیات و باور به جوانان پر استعداد ایرانی بنا شده، کارآفرینانی که جسورانه دست به خلق نوآوری و ارزش آفرینی می‌زنند تا گامی مؤثر در رفع نیازها و حل مشکلات برداشته و به پیشرفت و آبادانی كشور و رونق اقتصادی آن كمك كنند.

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

عظیم نورافکن  مؤسس ، عضو اصلی هیئت مدیره
یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ارکان توسعه، جلب مشارکت مردم در امور اجتماعی است که عمدتا در قالب فعالیت سازمان‌های مردم نهاد جوانان متبلور می‌شود. این سمن محلی است برای تبديل ايده به عمل و تجاري سازي اختراعات موجود و نيز پرورش استعدادهای برتر براي آينده هر چه بهتر كشور عزيزمان ايران.

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

مجتبی نورافکن  مؤسس
باید با فرهنگ‌سازی و اعتمادسازی در بین مردم، مشارکت اقشار مختلف در فعالیت‌های اقتصادی را افزایش داد. امیدوارم با توجه به ظرفیت‌های بی‌نظیر استان در بخش‌های مختلف و مشارکت و همراهی مردم و جوانان غیور استان ، شاهد فعالیت و موفقیت روزافزون در استان باشیم.

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

اسماعیل نورافکن  مؤسس ، عضو اصلی هیئت مدیره
مشارکت مردم از اصيل ترين شيوه هاي رشد ملي بشمار مي رود. تجربه شوق انگيز و محلي در اداره امور جمعي، رغبت مردم را براي پرداختن به کارهاي بزرگ ملي تحريک مي کند.

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

فریده نورافکن  مؤسس ، عضو علی البدل هیئت مدیره
یکی از شاخص های تأثیرگذار بر روی مشارکت اقتصادی زنان ، آموزش و توانمندسازی آنان است. به هر میزان بر روی آموزش و مهارت آموزی زنان برنامه ریزی و سرمایه گذاری گردد، اثر مستقیم و غیرمستقیم بر روی مشارکت اقتصادی کشورها دارد.

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

امین نورافکن  مؤسس ، رئیس هیئت مدیره
تحقق پیشرفت و توسعه همه جانبه کشورها مستلزم بهره گیری از استعداد، توان و حضور فعالانه و مطالبه گری و مشارکت مردم ، جوانان ، فارغ التحصیلان و صاحبان ایده در ارتقاء و تکامل بیشتر جامعه است ؛ لذا مشارکت مردم و تأمین منابع مالی برای توسعه ضروری است.

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

محمد نورافکن  مؤسس ، عضو اصلی هیئت مدیره
توجه ویژه به ایجاد امکانات و زیرساخت‌های لازم در روستاها و تلاش برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال پایدار باعث رونق سکونت در روستاها خواهد شد و هزینه‌هایی همچون سامان‌دهی حاشیه‌نشینی و مشاغل کاذب در شهرها را به کمترین میزان خواهد رساند.

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

نازیلا نورافکن  مؤسس
مشارکت زنان برای دستیابی به توسعه سیاسی و اقتصادی ضروری است. چون موقعیت زنان در جامعه عمیقاً تحت تأثیر شرایط و سطوح توسعه در کشورها است، هرچه کشورها توسعه یافته تر باشند شکاف بین توسعه یافتگی زنان و مردان کاهش می یابد.

مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا

طیبه نورافکن  مؤسس ، عضو علی البدل هیئت مدیره
بهبود وضعیت زنان جزء الزامات اصلی در بهبود شاخص های توسعه در هر جامعه است. به عبارتی، بدون توجه به شرایط زنان، دستیابی به توسعه برای هیچ کشوری میسر نخواهد بود.

Search-1

0
Shares