مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

پیام تبریک به مناسبت روز جهانی قدس و روز مقاومت و ایثار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تاریخ پر فراز ونشیب انقلاب اسلامی ایران مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری برای ملت قهرمان ایران ثبت شده است.
در این میان حماسه آزادسازی خرمشهر به عنوان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و جنگ تحمیلی هشت ساله به حساب می آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان این مرز و بوم به منصه ظهور رسیده است.
سالگرد حماسه عظیم آزادسازی خرمشهر ،روز ملی مقاومت و تقارن آن با روز جهانی قدس که یادآور پیام وحدت و انسجام و قیام مسلمانان در برابر ظلم، تجاوز و اشغالگری مستکبران است، یاد و خاطره آسمانی ترین انسانهایی را به یاد می آورد که گمنامی جهاد در راه خدا و دفاع از شرف و نوامیس و ارزشهای مقدس را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازی در تاریخ ماندگار شده اند.

اینجانب پیشاپیش ضمن تبریک عید سعید فطر، عید اطاعت و بندگی خداوند متعال را محضر ملت شریف ، خانواده معظم شهدا،جانبازان ، آزادگان و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت ارزشهای معنوی در سایه رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم.

سخن آخر خطاب به مردم شریف استان ولایت مدار اردبیل :  با توجه به لغو و ممنوعیت برگزاری راهپیمائی روز جهانی قدس به دلیل جلوگیری از گسترش و شیوع ویروس کرونا  ، برای شرکت در راهپیمائی مجازی روز جهانی قدس می توانید میزان انزجار و تنفر خود را از رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی از طریق شرکت در این سامانه مجازی  اعلام  بدارید.

 💠 سامانه راهپیمایی مجازی روز قدس

🔰 لینک وبسایت:    http://qen.ir/qods

Search-1

0
Shares