مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بزرگداشت فرماندهان دفاع مقدس

بسم رب الشهداء و الصدیقین

 باید بهشتی وار در راه خدا رفت               اینگونه در راه حسین سر جدا رفت

باید چو چمران رفت تا اوج رهایی            در باغ آتش سوختن همچون رجایی

 

با درود به ارواح پاک شهداى اسلام، شهداى عزیز دفاع مقدس و امام شهیدان و آرزوى اینکه حفظ ارزشهاى دوران دفاع مقدس ما را در حفظ و تداوم انقلاب یارى کند که یقینا چنین است.

فرماندهان دفاع مقدس نقش اساسی و مهمی در پیروزی کشور عزیزمان ایران در جنگ تحمیلی ایران و عراق داشتند که هنوز ناگفته هاى بسیارى دارد که لازم است بیان شود تا نسلهاى آینده با ایثار و فداکارى  رزمندگان و فرماندهان جوان و شجاع دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند.

آنچه از شکوه ایمان و رستگاریِ آزاد بودن در سینه پاک روزگارمان جاری است، از برکت نفوس حضور آسمانی شهداست.

به خدا اگر نبودند «همت»ها و «باکری»ها و «جهان آرا»ها، مأذنه قلب ها به جای نغمه باصفای اذان، از صدای ناموزون کرکس ها، می افسرد!

اگر امروز با مشکلاتی در عرصه های مختلف به ویژه در عرصه اقتصادی دست و پنجه نرم می کنیم عدم استفادهو اعتماد به جوانان این سرزمین در پستهای مدیریتی و تصمیم گیری دولتی است . امّا دولتمردان و مسئولین باید فراموش نکنند که اگر مردم این سرزمین با استعانت از خداوند و در پیش گرفتن صبر و بردباری، مطانت به خرح می دهند، ادامه از خودگذشتگی و ایثارگری و ارزشهایی است که در هشت سال دوران دفاع مقدس مشهود و نمایان بود.

کلام آخر : دشمنان خارجی و داخلی باید بدانند و این تجربه را کسب کرده باشند که هر توطئه ای را که علیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طرح ریزی کنند،  جوانان و امت بیدار و آگاه با پیروی از رهبر عزیز، آن را خنثی خواهند کرد.

 ایستاده ایم و بر معابر آزادی، الفبای همدلی را ترویج می کنیم.

روحتان شاد ، یادتان گرامی و راهتان پر رهرو 

Search-1

0
Shares