مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سالروز شهادت سردار دلها

 قریب یکسال از خبر حزن انگیز شهادت سردار سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار در ساعات اولیه بامداد جمعه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸، که کل آزادیخواهان جهان بشریت به ویژه امت واحده و بزرگ اسلام و علی الخصوص مردم رشید و شهید پرور کشور سرافرازمان ایران را عزادار نمود، گذشت.
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یادگار دوران دفاع مقدس، فرماندهی دوستداشتنی، ذوالفقار ولایت، فرزند نجیب و با وفای ایران اسلامی، مرد خستگی ناپذیر میدان‌های جهاد و مبارزه، مالک اشتر زمان، مجاهدی فداکار و فاتح جبهه‌های جنگ با داعش و تروریست ها، حامی محرومان و مظلومان، مرد عمل و اخلاص که تمام وجودش عشق به خدا، ولایت، مردم و ملت بزرگ ایران بود.

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماد غیرت، رشادت، شهادت، استکبارستیزی و دفاع از کیان میهن اسلامی بود که هنوز هم شنیدن نامش و مکتبش ترس را بر جان مستکبران و آرامش را بر دل و جان آزادیخواهان جهان طنین انداز می‌کند.

شهادت سردار سلیمانی و فتوحات وی در کارزار جنگ با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بار دیگر فرهنگ ناب دفاع مقدس و دفاع از مظلومان را به رخ جهانیان کشید و اکنون انتقال مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی به نسل‌های آینده یک ضرورت است.

اینجانب فرارسیدن سالروز شهادت آن شهید معزز و والامقام را گرامی داشته و از خداوند متعال توفیق ادامه راه مکتب ایشان را برای همه عاشقان ولایت و میهن اسلامی آرزومندم.

Search-1

0
Shares