مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سالروز ولادت امام زمان(ع)

قطعه‌ی گمشده‌ای از پر پرواز کم است                 یازده بار شمردیم، یکی باز کم است
این همه آب که جاری است نه اقیانوس است        عرق شرم زمین است که سرباز کم است

 

 وقتی شعبان به نیمه می رسد سراسر  وجود شیعه راشادی  فرا می گیرد ونسیم روح افزای ظهور رابیشتر از بقیه ایام سال استشمام می کند.

آری درنیمه ی شعبان یاد ونام امام عصر (عج) که گاهاً مظلومانه ازخاطره ما رخت بربسته دوباره بر زبان ها می افتد ودرهرمجلس و محفلی نام اورا بر زبان می رانند. مردم با ندای بلند صدایش می زنند غافل ازآنکه اوهمیشه باماست وغمخوار و مونس شیعیان است. با درد  آنها متأثر و با شادی شان شادمان می گردد و ازپدر و مادر به شیعیان دلسوزتراست؛ اگر ما دعای فرج رافراموش کنیم آن مولای خوبی ها دعای خیردرحق ما رافراموش نمی کند.

"اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعته و المستشهدین بین یدیه"

اینجانب به نوبه ی خود میلاد سعادت بنیاد قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم روحی وارواحنا فداه را محضر نائب برحقش ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و همه پیروان و منتظرانش تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدآن داریم که هرچه زودتر چشمان کم فروغمان به جمال دلربایش روشن و منورگردد و بیرق عدل اسلامی و علوی از دستان مبارک مقام عظمای ولایت به ید با کفایت آن امام همام تقدیم گردد تا وعده خداوند که همانا مکنت بخشیدن به مستضعفین و وارثان اصلی زمین می باشد محقق شود؛ انشاالله.

 

Search-1

0
Shares