مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سالروز رحلت امام خمینی (ره)

14 خرداد ماه سال 1368 تداعی کننده یک روز حزین و تلخ برای مردم ایران اسلامی است روزی که مردم ایران رهبر بزرگ و دوراندیش و حکیم خود را از دست دادند.
رهبری ساده زیست و مردمی که به عنوان نه تنها یک سیاستمدار بلکه یک عالم بزرگ دینی و یک مجاهد خستگی ناپذیر، با ایمان و اعتقاد و آزادگی راه مبارزه با بی عدالتی و ظلم را هموار و حکومت ستم شاهی را ویران کرد؛
حضرت امام خمینی(ره) پرچم آرمانهای اسلامی و ایرانی را دیگر بار در کشور برافراشت و با رهبری عالمانه ، مردم ایران را یکدل و یکصدا ساخت و خود نیز الگوی عدالت گستری و پیشوای مومنان جهان شد و انقلابی را بنیان نهاد که یاور و پناهگاه مظلومان باشد.
و اینک به واسطه لطف بیکران الهی، مقام معظم رهبری، با اندیشه رشدیافته در مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه، رهبری ملت آزاده ایران را بر عهده دارد.
اینجانب سالروز رحلت غم بار حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام خونین 15 خرداد را به مردم مومن و شریف ایران و همکاران عزیزم در بانک شهر تسلیت عرض می کنم.
امیدوارم با پاسداری از آرمان های والای بنیانگذار انقلاب و خون پاک شهدا، تحت فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)، برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی نام سرزمین عزیزمان ایران همت گماریم.

Search-1

0
Shares