مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

به مناسبت روز تشکل ها و مشارکتهای اجتماعی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

حضور و اثرگذاری مردم در کلیه سطوح  اقتصادی ، اجرایی و مدیریتی جامعه، یکی از مهم ترین شاخص های توسعه پایدار و متوازن کشورها محسوب می شود. استفاده از ظرفیت های علمی و تجربی آحاد جامعه، دخالت دادن مردم در تعیین جهت گیری ساختارهای مدیریتی و همچنین تقویت انسجام و هم افزایی اجتماعی از ثمرات مطلوب نقش آفرینی تشکل های اجتماعی است.

سازمان های مردم نهاد، مجموعه تشکل های خودجوش مدنی و مردمی هستند که چارچوبی منسجم برای ادغام ایده ها و افکار و عملکرد کنش گران اجتماعی پدید می آورند و با تجمیع و بارش افکار و اراده های کنش گران متعهد و مسئولیت پذیر، گام های موثری برای رفع معضلات ، مشکلات  و آسیب های اجتماعی برمی دارند.

با توجه به نام‌گذاری 22 مرداد ماه به نام روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی، که گواه روشنی از اعتقاد راسخ دولت تدبیر و امید به نقش برجسته سازمان‌های مردم نهاد در تقویت پیوندهای اجتماعی و حرکت در مسیر رشد و توسعه متوازن و اجتماع‌محور است و در اصل سازمان‌های مردم‌نهاد حلقه اتصال دولت و مردم هستند  و می شود  با کمک آنها کارهای بزرگی را در حل معضلات جامعه انجام داد.

اینجانب ﺿﻤﻦ ﮔﺮﺍﻣﯿﺪﺍﺷﺖ و تبریک 22 ﻣﺮﺩﺍﺩ ﺳﺎﻟﺮﻭﺯ ﺗﺸﮑﻞ ﻫﺎ ﻭ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﻫﺎﯼ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، از زحمات و تلاشهای تمامی فعالین مردمی صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

Search-1

0
Shares