مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 هفته دفاع مقدس

بسم الله الرحمن الرحیم

بسم الرب شهدا و الصدیقین

 

دفاع مقدس یاد آور پایداری، ایثار و رشادت  جوانانا و فرزندان غیور ملتی است که در لبیک به  فرمان امام راحل، با جانفشانی از کیان آب و خاک و ناموس این سرزمین دفاع نموده و حماسه های بی نظیری را رقم زدند و این رویداد  بزرگ همچون نگینی تابناک بر تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ثبت خواهد ماند.

بی شک استقلال، امنیت و عزت کنونی ایران اسلامی، مرهون خون پاک شهدا و دلاور مردی های جانبازان، آزادگان، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می باشد که با اتحاد و همبستگی خود، مانع دست اندازی دشمنان  به مرزهای مقدس کشور شدند ودر این میان،  پاسداشت فرهنگ شهادت، ایثار و زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان ، یک وظیفه ملی و انقلابی می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این ایام غرور آفرین را به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و  اعضای محترم مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا و مردم غیور و شهید پرور  استان اردبیل و ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال ، توفیق تداوم حرکت در مسیر آرمان های امام راحل(ره) و شهدای دفاع مقدس در سایه منویات مقام معظم رهبری را مسئلت دارم.

به امید آنکه با ادامه دادن و حفظ راه این عزیزان همچنان شاهد افتخارات بیشتری در مسیر  توسعه ، عزت و سربلندی کشورمان باشیم.

Search-1

0
Shares