مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بار دیگر دستان جنایتکار عناصر خود فروخته و وابسته به بیگانگان و صهیونیسم بین‌المللی با هدف شوم مقابله با پیشرفت‌های علمی کشور، یکی از چهره‌های برجسته و مدیران و دانشمندان ایران اسلامی را آماج حملات تروریستی قرار داده و به شهادت رساندند.

استاد و مجاهد شهید «دکتر محسن فخری زاده» در دوران دفاع مقدس، در کسوت پاسداری از کشور و انقلاب اسلامی، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته بود و پس از آن با بهره‌گیری از نبوغ و استعداد‌های خدادادی وارد عرصه‌های علمی و پژوهشی کشور شد و باعث رشد و بالندگی ایران اسلامی در عرصه‌های علم و فناوری و دانش هسته‌ای گردید؛ و اکنون شهادت ایشان قطعا  باعث تسریع روند دستاورد‌های علمی کشور توسط شاگردان و جوانان تربیت یافته ایشان  خواهد شد.

ملت ما قربانی 40 ساله پدیده شوم تروریسم است و بیش از 17 هزار نفر از سرمایه های بزرگ خود را در این مسیر از دست داده و هیچ ملتی مثل ملت ما مبتلی به تروریسم و قتل ناجوانمردانه نبوده است.
حال دشمن، با ترورهای متوالی دانشمندان هسته ای، اصلی ترین دستاورد انقلاب اسلامی یعنی اقتدار علمی ما را نشانه رفته است تا به خیال خود برای اسرائیل، حاشیه امن درست کند و نگذارد ایران اسلامی، قدرت فائق منطقه بماند ؛ البته دشمنان  و منافقان بدانند که حتم به یقین این آرزو را با خود به گور خواهند برد.(انشالله)

 امّا دشمنان و منافقین کوردل بدانند که ما جوانان و فرزندان ایران اسلامی  اجازه نخواهیم داد در خاک کشور ما، خون فرزندان این ملت به سادگی  بر زمین ریخته شود ، ما  آماده هستیم برای عزت  این ملت و میهن عزیزمان  جان بدهیم اما این ملت عزتمند و مقتدر باقی بماند.

لذا باید همه ی توجه مردم و نظام روی دو محور متمرکز شود، اول؛ انتقام سخت و پشیمان‌کننده از صهیونیست‌های جنایتکار و دوم: شناسایی عوامل داخلی و نفوذی دشمن .

شهادت این دانشمند فرهیخته و مدیر برجسته را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همرزمان و همسنگران ایشان در دفاع مقدس و جهاد علمی و به خانواده‌ ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

 

◾️ 🙏 مراسم ختم مجازی دانشمند هسته ای و صنعت دفاعی

◾️ 🙏 برای قرائت صلوات، فاتحه، زیارت عاشورا برای شهید گرانمایه شهید محسن فخری زاده لینک ذیل را لمس کنید:👇👇👇

http://iporse.ir/70018

 

Search-1

0
Shares