مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بسمه تعالی 

ترم دل است و عشق پیداست                 قصد و نیت ساختن فرداست

دانشجوی میهن آریایی                             بتازیم و بسازیم که خدا با ماست

 روز دانشجو

درود می فرستیم به روح شهدای دانشجوی واقعه ۱۶ آذر ،که یادآور حماسه ی استکبارستیزی و افتخارآفرینی دانشجویان و دانشگاهیان بوده و برگ زرینی در تاریخ پرافتخار کشورمان است، این روز تاریخی که بعنوان روز دانشجو نامگذاری شده آغازگر جریانی است که در آن دانشجویان میهن عزیزمان ایران  با رشادت ، عزت و پایمردی در مقابل مستکبرین و سلطه خواهان جهان ایستادگی کردند و در این راه جان خود را نثار کردند.

امروز دانشجویان و دانشگاهیان ما میراث‌داران خون‌های پاک دانشجویان شهید آن زمان و نیز فداکاری هزاران جوان دیگری هستند که برای پیروزی و به ثمر نشستن انقلاب بزرگ ملت ایران و استحکام پایه‌های استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی از همه هستی خود گذشتند.

مرور صفحات تاریخ  گواه آن است که دانشگاهیان، در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ آن، شرکت مخلصانه در حماسه دفاع مقدس و نیز در پیشرفت و رشد همه جانبه میهن عزیزمان نقشی مهم و اساسی برعهده داشته و دارند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، شانزدهم آذر ماه را به تمامی اصحاب علم و قلم و  اندیشه ، اساتید  دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همه دانشجویان تلاشگر و مؤمن را جهت تولید علم و تلاش روزافزون برای نیل به اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) از خداوند منان خواستارم.

 

 

Search-1

0
Shares