مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

روز  پرستار

ای قهرمانان وطن
ای مدافعان خط مقدم سلامت
ای کسانی که خستگی را خسته کرده 
ای فرشتگان زمینی ،
چه مبارک است یکسان شدن شب یلدا و روز پرستار
آری ما قدردان زحمات شما هستیم
و امسال یلدا را در خانه خواهیم ماند
چون خوب می دانیم ، بزرگترین تبریک روز پرستار در خانه ماندن است.

پنجم جمادی الاول سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی اسلام  و پرچم دار نهضت امام حسین (ع) حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری است.

پرستاری در فرهنگ اسلامی ما جایگاه بسیار رفیعی دارد، هنری بی نظیر و تخصصی بی همتا است . پرستاری تنها مراقبت از مرز حیات بیمار نیست بلکه دمیدن روح زندگی است. پرستاران و سایر رشته های وابسته نقش مهمی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه دارند و یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت هستند.

شما هستید که با صبر و دانش، شمیم گل های محبت و نوعدوستی را در جان رنجور دردمندان می پراکنید و نگاه پرمهر و دستان شفابخشتان بالاترین مرهم بر آلام بیماران است.

بدون تردید مناسبتی شایسته تر از میلاد اسوه صبر و ایثار حضرت زینب کبری (س) بعنوان روز پرستار و به منظور قدردانی از تلاش و کوشش و تکریم این عزیزان نمی توان یافت .

 اینجانب ضمن عرض خسته نباشید به برادران و خواهران پرستار که در خط مقدم مقابله با کرونا هستند، ولادت با سعادت اسوه صبر، شجاعت و عفاف، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به عموم مردم به ویژه جامعه پرستاری، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای آن عزیزان آرزوی سلامت و موفقیت روزافزون دارم.

 

Search-1

0
Shares