مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سال 1400

فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت بهاری ، مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی و نوروز زمانی است برای نو شدن و تازه شدن و حرکت به سوی  پیشرفت و تکامل .

سال 1399 را با تمام فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها و به خصوص مواجه شدن با شیوع بیماری کووید 19 پشت سرگذاشتیم. در سالی که گذشت مشکلات و موانع ناخواسته بر ما نیز اثر گذاشت اما با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی مدیران تهدیدها را به فرصت‌هایي بی نظیر مبدل ساختیم .

اكنون زمان آن است که با تکیه بر تجربه گذشته و افق پيش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسير رشد و پويايي بي وقفه، خود را  وارد فاز عملیانی و اجرائی  نموده و با اخذ فرصت ها و  پروژه های جدید ، آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت نمائیم.

با عرض تبريك حلول سال نو، ضمن آرزوي سالي سرشار از موفقيت و سلامتي براي ملت ايران بخصوص جوانان ، فارغ التحصیلان ، صاحبان خلاقیت  و خیرین و نیکوکاران استان اردبیل ، اميدواريم به حول و قوه الهي، سعادت توفيق در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و همچنين مردم  عزيز استان اردبیل را داشته باشيم.

 

با آرزوی توفیق ، همدلی و مشارکت روزافزون برای ساخت فردای بهتر

Search-1

0
Shares