مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان

 بنام ایزد یکتا

 

مژده ای دل که مسیحا پسری آمده است                        بهر ارباب، چه قرص قَمری آمده است
ان یَکادست به لبهای ملائک، به فَلک                               العجب، ماه‌تر از مَه بشری آمده است

 

به فرموده مقام معظم رهبری : نشاط و روحیه ی جوان با کار کردن است.

 محور همه ی سیاستهای کلان اجرایی باید ایجاد اشتغال در کل کشور باشد. معنای اشتغال این است که جوانِ مستعدِ آماده ی به کار، فرصت تلاش و فعالیت به دست بیاورد تا هم نیاز شخصی خود را از این راه برطرف کند و هم به پیشرفت و آبادانی کشور و رونق اقتصادی آن کمک کند.

 در این راه شناخت اصولی و علمی ویژگی‌های شخصیتی و نیازهای اساسی جوانان است.بی‌تردید شناخت،همدلی می‌آفریند و برای اهتمام به این امر خطیر باید به مشارکت فرهنگی و فراگیر اقدام کرد و این جز با همدلی، همزبانی و همراهی با جوانان میسّر نخواهد بود.

جوانان بدون شک مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه های ایران اسلامی و موتور محرک کشور هستند که می توانند آینده موفقیت آمیز ایران اسلامی را در عرصه های جهانی تضمین کنند.

حضرت علی اکبر (ع) بهترین الگو برای جوانان ایران اسلامی است و انتظار می رود جوانان عزیز در زندگی خود آن حضرت را الگوی خود قرار دهند.

اینجانب ضمن بزرگداشت و تبریک این روز فرخنده ، و ضمن تقدیر از تلاشگران عرصه سلامت کشور، روز جوان را به همه جوانان سرافراز میهن اسلامی به خصوص جوانان و سمنهای استان اردبیل  تبریک می‌گویم و امیدوارم که با  ایمان ، همت  و اراده استوار خود در سایه توجه بیش از پیش مسئولین ، در برهه‌های حساس کشور نقش آفرینی نمایند ، و ایمان دارم مشکلات و تنگناهای اقتصادی و معیشتی با یاری جوانان متعهد و متخصص یکی پس از دیگری حل می‌شود و آینده کشور به دست همین جوانان عزیز ، ساخته خواهد شد . توفیق و موفقیت روز افزون تمامی مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی بویژه جوانان غیور و سرافراز کشورمان را از درگاه  خداوند رحمان خواستارم.

 

Search-1

0
Shares