مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

روز ارتش و نیروی زمینی

چونان کوه البرز پیمان من           چو دریای توفنده ایمان من

منم ارتشی، تحت فرمان آقا        تمام جهان تحت فرمان من

۲۹ فروردین ماه" سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب "یک روز تاریخی و پر مضمون و جز خاطره های ماندگار و معنادار به حساب می آید" هر ساله یاداور رشادت های دلیر مردانی است که شجاعانه به دفاع از میهن پرداختند.

 ارتش جمهوری اسلامی ایران، به عنوان ارتشی مقتدر، صلح طلب و مردمی، در پاسداری از استقلال ایران اسلامی، با تقدیم ۴۸ هزار شهید گلگون کفن در طول ۴۰ سال عمر با عزت انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی برای اقتدار کشور عزیزمان، بیرق شهادت طلبی بر افراشت.

آنچه کـه امروز بدان می بالیم مرهون حماسه آفرینی و پایمردی شجاعانی اسـت کـه در 8 سال دفاع مقدس از کارزاری شگرف ودر مقابل تمامی قدرت هاي‌ روز جهان آبدیده شدند و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش بـه ارمغان آوردند.

اینجانب به پاس رشادت‌ها و رادمردی‌های ارتشیان غیور، مراتب تبریک صمیمانه خود را به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت همه ارتشیان سلحشور ابراز داشته و از خداوند متعال سربلندی و توفیقات روزافزونتان را تحت توجهات حضرت صاحب‌ الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و در پرتو رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌ الله العظمي امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مسئلت می نمایم.

Search-1

0
Shares