مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 سالروز ازدواج حضرت زهرا وامام علی(ع)

چشمی ندیده در زمین در هر زمان مانندشان                   خورشید و مه تبریک گو بر وصلت و پیوندشان

شادی زهرا و علی پیداست از لبخندشان                        لبخندشان دارد نشان از خاطر خرسندشان . . .

پیوند مبارک حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها حلقه وصل نبوت و امامت است. بی شک شناسایی و عمل به اصول کلى و خط مشی زندگانی اهل بیت علیهم السلام مسیر را برای تعالی و تکامل انسان هموار می سازد و درمان ناهنجاری های فردی و اجتماعی با عمل به نسخه های گفتاری و رفتاری بزرگان دینی به خوبی امکان پذیر است.
اول ذی الحجه سالروز پیوندی مبارک است که حلقه وصل نبوت و امامت و سند افتخاری ماندگار گردید و برکاتش، نظام هستی را متحول ساخت و زمینه تکامل بشریت را فراهم نمود. نسل حاصل از این پیوند آسمانی،نجات بخش و بیمه کننده نسل هاست و فاصله گیری از آن هویت های اصیل، باعث انحراف در زندگی فردی و اجتماعی می شود و گرفتاری هایی را در پی دارد. در این روز خجسته بهترین پیوند رقم خورد پس باید شاهد ثبت بهترین ها باشیم و لازم است نهضتی برای حمایت از ازدواج های آسان و ساده شروع شود تا با ترویج ازدواج آسان تقابلی جدی برای جلوگیری از ناهنجاری های اخلاقی و مقابله با جنگ نرم دشمن صورت گیرد.

اینجانب با گرامیداشت و تبریک سالروز مقدس ترین و زلالترین ازدواج هستی، پیوند حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) برای همه جوانان ایران اسلامی به ویژه جوانان عزیز استان اردبیل ، زندگی توام با سربلندی و سرافرازی را از درگاه خداوند باری تعالی آرزومندم.

Search-1

0
Shares