مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

روز تعاون

امروزه نقش بخش تعاوني در توسعه اقتصادى و اجتماعى كشور بر كسي پوشيده نيست و مردم عزيزمان كم و بيش مي دانند اين بخش مهم و مردمي در ميدان کار و تولید و افزايش سطح درآمد و وضعیت اجتماعى جامعه مؤثر بوده است. «تعاون» كه در دین مبین اسلام بر آن تاكيد شده و لزوم کمک به هم نوعان، همکاری در کارهای نیک و یاری نیازمندان همواره يادآوري شده است.

نیاز بشر و جامعه ایران به گسترش الگوی اقتصاد تعاون و گفتمان برخاسته از آن که توانست ارزش های اخلاقی همچون عدالت، انصاف و صداقت را در روابط تجاری و سپهر اقتصاد جاری سازد، بیش از همیشه احساس می شود.
امروز اخلاق، مسئولیت‌ پذیری جمعی، عدالت اجتماعی، برابری فرصت ها، رفاه عمومی، اشتغال پایدار و احترام به خرد جمعی و حفظ محیط زیست که در مفهوم توسعه پایدار عینیت می یابد
تعاونگران عزیز شما به لحاظ پایبندی به ارزش‌ها و اصول تعاون و مسئولیت‌های ناشی از آن، از شایستگی لازم برای بسط گفتمان اقتصادی عدالت خواهانه و پیشگامی در مسیر تحقق اهداف توسعه پایدار برخوردار هستید‌.

اینجانب به نوبه خود روز تعاون را تبریک میگویم و بر این باورام که تعاون و یاری‌ گری، بر جهان سخت و سرد رقابت و سود انگاری، خواهد شورید و زندگی رابه موهبتی برای همگان بدل خواهد کرد.

 

Search-1

0
Shares