مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

خلاصه محتوای کتاب :

 کتاب قدرت تفکر منفی از آنتونی رابینز ( شاه کلید موفقیت 5 )

آنتونی رابینز نویسنده کتاب قدرت تفکر منفی ، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت میباشد.

این اثر پنجمین جلد از مجموعه‌ کتاب‌های شاه‌کلید موفقیت و حاصل برگردان نوارهای صوتی Power Talk محصول موسسه پژوهشی بین‌المللی رابینز است.

هر مجموعه شامل دو نوار است که در نوار نخست، رابینز ایده‌ها و راهبردهای گوناگون و شاه‌کلید موفقیت در جنبه‌های مختلف زندگی را طی یک سخنرانی برانگیزاننده در اختیار خوانندگان قرار داده و در پایان، تمرین‌هایی را در ارتباط با موضوع به صورت ماهانه پیشنهاد کرده است.

در نوار دوم، رابینز طی گفت‌وگویی آموزنده با استادان و صاحب‌نظران رشته‌های مختلف از نظر و تجربیات گران‌بار آنان بهره جسته است.

کتاب قدرت تفکر منفی از آنتونی رابینز – شاه کلید موفقیت 5

افکار منفی چه هستند؟ آیا می توانید افکار خود را مدیریت کنید؟ آیا شما منفی نگر هستید یا مثبت اندیش؟

پیام تفکر منفی پیامی ساده است؛ با این تفکّر بر نداشته های خود و بر این که چرا کارها به دلخواه شما پیش نمی رود تمرکز می کنید؛ آن گاه بی گمان خود را با دستانی خالی در برابر اژدهایی وحشتناک خواهید یافت که یارای درافتادن با او را ندارید و او چه شما را ببلعد چه نه، احساس درد و رنج خواهید کرد و این بیانگر قدرت تفکر منفی است.

برای بیشتر مردم تفکّر منفی، نیروی نابودکننده و ویرانگر است. تفکّر منفی باعث می شود که ما نه از روی ایمان، بلکه از روی ترس عمل کنیم و در این زمان است که زندگی مان از هم می پاشد. بیشتر مردم به دلیل ترسشان، همواره بر بدترین رویداد ممکن تمرکز می کنند و انتظار پیشامد آن را می کشند. آنان حتّی از دست زدن به کارهایی که ممکن است در آن موفّق نشوند یا نتوانند آن را آن گونه که می خواهند پیش ببرند، سر باز می زنند.

اگر اینگونه است ، شما ذهنتان را بسته اید و هیچ فرصتی را نمی بینید و به شیوه ای رفتار می کنید و واکنش نشان می دهید که افراد و فرصت ها را دفع می کنید .

ذهن اغلب افکار و شرایط را قبل از پذیرفتن قضاوت یا امتحان نمی کند . اگر چیزی را که می شنوید ، می بینید و یا می خوانید همیشه منفی است ، ذهن اینها را به عنوان استاندارد می پذیرد .

رسانه ها به طور پیوسته ذهن را با اطلاعات بسیار زیادی در مورد حادثه ها ، فجایع ، جنگها و رویدادهای ناخوشایند دیگر بمباران می کنند . این اطلاعات به ذهن ناخودآگاه رسوخ میکنند و سپس به عنوان عادت همیشگی شما در فکر کردن نمود پیدا میکنند . شما با داشتن افکار مأیوس کننده و بدبینانه در ذهن ، انرژی منفی را به دنیای پیرامون می تابانید و بنابراین منفی گرایی ، درماندگی و بدبختی را بیشتر تولید و بازتولید می کنید .

 باید بدانید دانستن و آگاه بودن از مطلبی به تنهایی کافی نیست. کار یک مربی خوب آن نیست که چیزی را که شما نمی دانید به شما بیاموزد بلکه این است که وادارتان سازد که به دانسته هایتان جامه عمل بپوشانید. هدف مجموعه کتابهای « شاه کلید موفقیت »چیزی جز این نیست. ما از یک طرف می خواهیم راه موفقیت را به یاد شما بیاوریم، زیرا همان گونه سقراط می گفت یادگیری همان به یاد آوردن است و از طرف دیگر می خواهیم شما را وادار به عمل کنیم.

تک تک کتابهای شاه کلید موفقیت نه تنها برخی راهکارهای ساده را در مورد چگونگی موفقیت سریع در زندگی شخصی، عاطفی، مالی و ارتباطی به یاد شما می آورد و یا شما را از آن آگاه می سازد ، بلکه شما را وادار می کند کاری در این باره انجام دهید . زیرا بین دانستن و عمل کردن به دانسته ها زمین تا آسمان تفاوت وجود دارد .

«شمشیر دو لبه تفکر منفی »، «چرا بیشتر مردم منفی گرا هستند؟»، «سه گام زندگی خردمندانه و کارآمد»،«شش شاه کلید استفاده کارآمد از تفکر مثبت»، «گفتگو با دکتر ناپلئون هیل»، «نیروی باور»، «فرمانروای ذهن خویش باشید»، «درس گرفتن از سختی ها و دشواریهای زندگی» فهرست کتاب قدرت تفکر منفی می باشد.

کتاب قدرت تفکر منفی از جمله کتابهای مرجعی است که در آینده بارها به آن مراجعه خواهید کرد.

 

 فصل اول / بخش اول :

فصل اول / بخش دوم :

فصل  اول / بخش سوم:

فصل  اول / بخش چهارم:

فصل  دوم / بخش اول:

 فصل  دوم / بخش دوم :

فصل  دوم / بخش سوم:

فصل  دوم / بخش چهارم:

 

❇️ علاقه مندان به دانلود کتاب صوتی می توانند از طریق  لینک ذیل اقدام نمایند:

 

دانلود کتاب صوتی قدرت تفکر منفی فصل اول / بخش اول

دانلود کتاب صوتی قدرت تفکر منفی فصل اول / بخش دوم

دانلود کتاب صوتی قدرت تفکر منفی فصل اول / بخش سوم

دانلود کتاب صوتی قدرت تفکر منفی فصل اول / بخش چهارم

دانلود کتاب صوتی قدرت تفکر منفی فصل دوم / بخش اول

دانلود کتاب صوتی قدرت تفکر منفی فصل دوم / بخش دوم

دانلود کتاب صوتی قدرت تفکر منفی فصل دوم / بخش سوم

دانلود کتاب صوتی قدرت تفکر منفی فصل دوم / بخش چهارم

 

 

 

 

 

 

 

 

Search-1

0
Shares