مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بی شک، هیچ محصول یا خدمتی بی نیاز از "کیفیت" نیست و کیفیت برآیندی هوشمندانه و آگاهانه از وجدان بیدار و فرهنگ پویای یک شرکت است.

به عبارت دیگر، کیفیت یعنی مطابقت داشتن با الزامات مشتریان. 

در عصر حاضر و در دنیای پررقابت امروز، کیفیت معنایی بس ژرف تر و دامنه ای بس بسیط تر از مرغوبیت داشته و مسایل متعددی از جمله چرخه حیات محصول، اثرات زیست محیطی، سلامتی و بهداشت مصرف کنندگان و محیط زیست، تامین خواسته مشتریان، ارزانی و فراوانی، خدمات بهینه قبل  و پس از فروش و حتی اخلاق حرفه ای و کسب و کار را در بر می گیرد. و قطعا، زمینه ساز تحقق اهداف موفقیت پایدار است که نیاز اولیه آن خلاقیت، نوآوری و مرکز ثقل آن توجه به کیفیت و رضایت مشتریان و مصرف کنندگان است.

حال که به حول و قوه الهی، کشور عزیزمان ایران در مسیر نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی و دست یافتن به آنچه استحقاق آن را دارد ضمن تحریم های موجود ، نهضت کیفیت در این مرز و بوم شکل گرفته و زمینه ساز شکوفایی اقتصادی را علی رغم تمامی مشکلات و سختی های پیش رو فراهم سازد. قطعا توجه ویژه به کیفیت محصولات ایرانی و مدیریت کیفیت و بهره وری در عرصه تولید و خدمات عامل مهمی برای تسری و تسریع این نهضت مهم و ثمربخش خواهد بود.

در این مسیر بر تمامی فعالان اقتصادی اعم از مسئولان، صنعت گران و ارائه دهندگان کالا و خدمات، فرض و واجب است که با پیوستن به نهضت ملی کیفیت،گامی جدی در نیل به سربلندی ایران اسلامی بردارند و با رویکرد آفرینش آینده در جهت توسعه پایدار و متوازن کشور حرکت نمایند.

Search-1

0
Shares