مجمع کارآفرینان نواندیش آرتا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

روز ملی حمل و نقل و رانندگان

امروزه حمل و نقل نقش مهمي در بخش‌هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و .... دارد و جزء لاينفکي از زندگي روزمره به‌شمار مي‌رود، قطعا يکي از مهم‌ترين و اصلي‌ترين عوامل دستيابي به توسعه همه‌جانبه و گسترش عدالت اجتماعي نيز محسوب مي‌شود.

بدون ترديد نبض توسعه اقتصادي در زندگي شهري و روستايي در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل مي‌تپد; اين قشر براي تحقق اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي از هيچ تلاشي فروگذار نکرده‌اند، همچنين رانندگان در دوران پر افتخار دفاع مقدس، نقش موثري در پشتيباني داشتند و شهدايي را در اين عرصه تقديم نظام جمهوري اسلامي کردند.

در حال حاضر منطقه مغان با دارا بودن منابع غنی خاک و آب به قطب کشاورزی در کشور تبدیل شده است و همواره با تامین نیازهای کشور از لحاظ مواد غذایی در تحقق شعار جهش تولید نیز حرفی برای گفتن داشته است.

آری از سالهای گذشته از محور اصلی اردبیل_مغان که این منطقه را به مرکز استان متصل می‌کند به نام جاده مرگ یاد می‌شود؛ چراکه این جاده به دلیل عدم توسعه و داشتن مشکلات مختلف منجر به جان باختن بسیاری از هموطنان‌مان به ویژه از اهالی بومی منطقه شده است.

تمام این‌ها در حالی است که این منطقه از سال‌های گذشته در بخش‌های مختلف زیرساختی ازجمله بحث راه‌ها و جاده‌های ارتباطی با مشکلات اساسی و کمبودهای فراوانی رو به رو است و باید در این خصوص تدابیری اندیشیده شود.

لذا توسعه محورهای مواصلاتی شمال استان اردبیل مهم‌ترین مطالبه مردم منطقه مغان به شمار می رود  و دولت باید با عزمی جدی وارد میدان شده و برای توسعه آن گام بردارد.

به پاس خدمات ارزشمند و دلسوزانه ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور ۲۶ آذرماه مزین به نام روز حمل ونقل و رانندگان گردید که اينجانب ضمن تبريک "روز ملي حمل و نقل و رانندگان" به پيشگامان و فعالان اين بخش مهم، از زحمات تمامي دست‌اندکاران اين عرصه به‌ويژه همکاران اداره راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، راهداران و رانندگان شريف استان قدرداني کرده از درگاه حضرت باري تعالي براي همگان سلامتي و موفقيت مسئلت دارم.

 

Search-1

0
Shares